Menu
Sepetiniz

Sık Sorulan Sorular

Sipariş vermek için üye olmanız gerekmez. Misafir alışverişi seçeneği ile kolaylıkla üyeliksiz alışveriş yapabilirsiniz.

Web sitemizden Banka / Kredi Kartı ve Havale / EFT ödeme sistemleri ile sipariş verebilmektesiniz. Kapıda ödeme sistemi maalesef yoktur. Kurumsal müşteriler için vade seçenekleri oluşturulabilmektedir.

Siparişiniz sisteme düştüğü anda depomuz bilgilendiriliyor. Siparişiniz taşıma şartlarına uygun olarak hazırlandıktan sonra sevkiyat görevlisine teslim ediliyor. Mağduriyet yaşatmamak ve yaşamamak adına tüm yükleme - boşaltma aşamaları güvenlik kameraları ile takip edilmektedir. 

Donuk ürün sevkiyatını kendi frigofirik donanımlı araçlarımız ile sadece Antalya içi olarak gerçekleştirmekteyiz. Eğer Antalya içi bir siparişiniz var ise ürününüz soğuk zincir bozulmadan size teslim edilir. 

Kurumsal müşteri olmak size ve işletmenize hem zaman hem de para kazandırır. Çünkü kurumsal müşterilere teslimat önceliği verilmekte ve esnek ödeme seçenekleri oluşturulmaktadır. Kurumsal müşteri olmak tamamen ücretsizdir, aylık alışveriş limiti belirlenmektedir.

Adresegelir; toplu yapılacak alışverişlerde müşterilerinin alım gücünü kolaylaştırmak amacı ile elinden geldiği kadar indirim yapmaya çalışmaktadır. Bu konu ile ilgili firma ile iletişime geçerek veya canlı destek bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Web sitemizdeki ürünlerin bir kısmı kargo ile gönderime uygun değildir. Örnek verecek olursak; Donuk ürün, şarküteri grubunun gönderimlerini sadece Antalya içi kendi frigofirik araçlarımız ile yapıyoruz. Bu ürünlerin kargo ile gönderimi mümkün olmuyor. Antalya harici bir şehirden bu ürünler ile ilgili bir talebinizde sistem bununla ilgili uyarı verir ve alışverişin tamamlanmasına müsaade etmez.
Web sitemizdeki ürünlerin bir kısmı yapılan distribütör anlaşmalarına göre adetli alımlara müsaade etmeyebilir. Sistem bu ürünlerde uyarı verir.