Menu
Sepetiniz

Sosis

Piliç ve Dana Kokteyl Sosis, Uzun Sosis çeşitlerinin yanı sıra julyen dilimli sosis seçenekleri Adrese gelir! Mutfaklarınızda, büfelerinizde ve reçetelerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sosis çeşitlerini web sitemizden temin edebilirsiniz. Sosis çeşitleri soğuk zinciri bozulmadan özel soğuk hava depolarımızda muhafaza edilir ve Frigofirik donanımlı araçlarımız ile kapınıza teslim edilir.


Brand: Bifet Model: 003.01.01.A.071
Bifet Dana Kokteyl Sosis Kg. ( Tartılarak satılmaktadır )Taze dana etinin kıyma makinelerinden geçirilip, doğal baharatlarla lezzetlendirilip gıdaya uygun 2 cm çapındaki kılıflara doldurulup buhar fırınlarında pişirilmesi ve pastörizasyonu ile üretilir. Piştikten sonra kılıflar el değmeneden otomasy..
222,20TL
KDV Hariç:220,00TL
Brand: Şenpiliç Model: 003.01.01.A.077
Şenpiliç Doyfarm Piliç Kokteyl Sosis 1 Kg.Şenpiliç Doyfarm Piliç Kokteyl Sosis özenle seçilmiş piliç eti, tuz ve çeşitli baharatların karışımı ile Türk damak tadına uygun olarak üretilir.Şenpiliç Doyfarm piliç Kokteyl Sosis ile hızlı, pratik ve lezzetli öğünler, enfes kahvaltılar hazırlayabilirsiniz..
108,32TL
KDV Hariç:107,25TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)