Web Sitemize Hoş Geldiniz


Web sitemizin amacı, özellikle kurumsal müşteri kitlelerine ürünlerimizi ulaştırarak, tedariğinizi sağlamaktır. Türkiye çapında; İşyerleri, oteller, restoranlar, fırınlar, cafeler, yemekhaneler vb. işletmelerin gıda, temizlik ihtiyacını karşılamaya yönelik bir oluşumdur.

adresegelir.com Antalya merkezli olarak hizmet vermektedir. 10.000 m2 alan üzerine kurulu depo, 1000 m2 büyüklüğünde -18 Soğuk Hava deposu ile yaklaşık 2500 kalem ürünü ihtiva eder. Web sitemizde satışa sunduğumuz tüm ürünler kendi stoğumuzda mevcut olan ürünlerdir.

Web sitemizde satışa sunulan tüm ürünleri* ekonomik fiyatlarla, oturduğunuz yerden sipariş verebilirsiniz. Saat 16:00 a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargolanır. 

Antalya Muratpaşa, Konyaaltı ve Kepez bölgelerine yönelik özel kurye hizmetimiz Saat 16:00 a kadar vereceğiniz siparişleri aynı gün teslim etmekte ve ödemesini teslimatta gerçekleştirebilmektesiniz.

Özel Kurye hizmeti verdiğimiz semt, mahalle listesi için tıklayınız.

* Web sitemizde satışa sunduğumuz -18 Donuk Ürünler ve Şarküteri ürünleri sadece özel kurye ile teslim edilmektedir. Bu ürünlerin siparişinde özel kurye teslimat bölgesi geçerlidir.


Her zaman sizinleyiz...

Firmamızdan sipariş, bilgi alma, tedarikçi talebi konularında dilediğiniz zaman  Telefon, Mail, whatsapp, skype yolu ile destek alabilirsiniz. 


Sipariş Destek
siparis@adresegelir.com
Sipariş sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Hattı
bilgi@adresegelir.com
Ürünlerimiz, firmamız ile ilgili bilgi almak için bize ulaşın.

Tedarikçi Talebi
tedarik@adresegelir.com
İş ortaklığı haKkında bilgi almak için bize ulaşın.

Kurumsal Satış
kurumsal@adresegelir.com
Kurumsal alışveriş yapmayı düşünüyorsanız size özel tekliflerimiz için bize ulaşın