Menu
Sepetiniz

Kurumsal

2015 yılında Ev Dışı Tüketim sektörü ile tanışmamız ile başladı hikayemiz. 2017 yılından bu yana Antalya' da birçok firmaya internet dünyası ile ilgili danışmanlık ve yönetim hizmeti verdikten sonra kendi oluşumumuz ile yürümeye karar verdik ve bu amaç doğrultusunda " adresegelir " projesi ortaya çıktı.

Binlerce çeşit ürün gamı ve hızlı lojistik desteğimiz ile siz değerli müşterilerimizin yanınızdayız.

Ürün portföyümüz; Genellikle otel, restoran, Ofis, Hastane, Yemekhane gibi yoğun tüketimi olan işyerleri için uygundur. Ama bunun yanında bünyesinde bulundurduğu ithal sos, vegan ürün, pratik toz ürün çeşitleri, Pastacılık ürünler çeşitleri ile de bireysel kullanıcılara hitap etmektedir.

Lojistik bölümünde kullanılan teknolojik yazılım ve donanımlar sayesinde minimum hata payı ve Tüketim tarih kontrollü yüklemeler yapılmakta, siparişini vermiş olduğunuz ürünler özenle tarafınıza teslim edilmektedir.

Özel donanımlı Frigofirik araçlar ile soğuk zinciri koruyoruz!

Antalya bölgesine özel ürünlerimiz olan; Donuk ürün grubu, şarküteri grubu ve Süt Ürünleri özel donanımlı Frigofirik sistemli araçlarımız ile kapınıza kadar getirilip teslim edilmektedir. 


Adresegelir; Gıda, Temizlik, Ambalaj başlıkları altında bir işletmenin ihtiyacı olabilecek tüm ürünleri depolarında barındırıp, sipariş anında hızlı bir şekilde tarafınıza teslim etmek üzere yapılanmış bir kuruluştur.


Amacımız; Siz değerli müşterilerimize en sorunsuz hizmeti sağlayarak büyümek ve büyütmektir. Geliştirme ekibimiz sürekli internet sitesi olsun, depo sistemi olsun sürekli siz değerli müşterilerimizin hizmet almasını kolaylaştıracak çalışmalar yapmaktadır. 


Sorunsuz ve ekonomik tedarik hizmetimiz ile sizde tanışmalısınız...