Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği 1 L

Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği 1 L

0 yorum Satılan (0)
34,49TL -8%
Markalar
Ürün Kodu: 7902540
Kazanacağınız Puan: 39
Stok Durumu 1454

Genel Bakış

Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği 1 L

Ürün Açıklaması

Maratem M904 Alkol Bazlı Sıvı El Antiseptiği 1 L


Bakteri, virüslere ve özellikle Covid-19' a  karşı etkin bir dezenfeksiyon sağlayan Maratem M904 Alkol Bazlı El Antiseptiği 1 lt ürünü stoklarımızda


El hijyeninde temizlik sonrası dezenfeksiyonu sağlayan kullanıma hazır alkol bazlı el antiseptiğidir.


Salgın hastalıkların en sık yayıldığı yerler kalabalık ortamlarda, okullarda ve toplu taşıma alanlarında gribal hastalıkların yayılmasını önlemede ve yüksek riskli alanlarda (gıda üreticileri, mutfak personeli, sağlık görevlileri vb. gibi) kullanıma uygundur.


Özel formülü sayesinde etkin bir cilt koruma sistemine sahip olup sürekli kullanımdan dolayı alkole bağlı cilt kurumasına yol açmaz.


Cilt üzerinde gıda güvenliğini olumsuz etkileyecek herhangi bir kalıntı bırakmaz. 


Alkol içerdiğinden dolayı durulamaya gerek yoktur.


Çok güçlü virüslerle baş edebilen bu el temizleme sıvısı ile hemen tanışın. Ofiste, arabada ve evde bulundurmak için idaeldir.


Gıda üretimi gibi yüksek hijyen gerektiren işletmelerde el hijyenini sağlamak için kullanılır.


% 67.2 etil alkol oranına sahiptir.


Sağlık Bakanlığı Biyosidal Ürün Ruhsatnamesi bulunmaktadır.


Konsantre olarak direkt kullanılır.


Kullanım Talimatı:

Dispenserden el ayasını dolduracak kadar alın ve basit ovma hareketi ile bilekler dahil olmak üzere ellerin her tarafına yayın. Alınan ürün miktarı ellerin en az 30 saniye ıslak kalmasına yetecek kadar olmalıdır. Ellerin kendiliğinden kuruması beklenir ve çalışmaya devam edilir.


Önemli Hususlar:

Dikkat: Ürün yanıcıdır, ateş ve ısı kaynaklarından uzak tutunuz. Gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Yutulması durumunda doktora başvurunuz. Dispenserleri periyodik olarak temizleyiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi


adresegelir.com, sizlere sunduğu profesyonel hizmet anlayışı ile; Tedarik, depolama, işleyiş ve lojistik konularında mükemmele yakın hizmet vermektedir.

Hazırlanma Süreci: Web sitemizden vereceğiniz siparişlerde, sipariş ettiğiniz ürünler depo görevlilerimizce özenle hazırlanır ve barkodlanır. Siparişinizin sevk durumuna göre kargo görevlisine veya Özel Kurye Servisimize teslim edilir.

Kargolanma Zamanı: Saat 16:00 a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Eğer Antalya' dan sipariş veriyor iseniz Saat 16:00 a kadar verdiğiniz siparişinizi aynı gün teslim alırsınız.