Menu
Sepetiniz

Adresegelir Blog Yazıları RSS Feed

09 Sep Hangi bitki çayı neye faydalıdır?
adresegelir 0 706
Sağlıklı bir içecekle keyifli bir içim arayanlar için bitki çayları bir vazgeçilmezdir. Kokusu, faydaları, muhabbet ortamı hazırlaması ile bitki çayları bir klasik haline gelmiştir.Ihlamur çayıYükseklikleri 30 metreyi bulan ve uzun ömürlü ağaçlardan ..
09 Sep Toptan Gıda, temizlik ve ambalaj ihtiyaçlarınız Adresegelir!
adresegelir 0 134
Antalya’ da birçok markanın distribütörlükleri ile iş birliği içerisinde bulunan Adresegelir,  Antalya  satış dağıtım hizmetlerini en iyi şekilde yapma yolunda ilerlemektedir. Antalya’ da Toptan, Perakende ve Ev Dışı Tüketim kanallarına yönelik satış..
09 Sep Soğuk Zinciri Kırmadan Nakliye ve Depolama
adresegelir 0 169
Adresegelir; stoklarında bulunan -18, +4 ve kuru gıda ürünlerini soğuk hava depolarında özenle stoklar. Soğuk zincir kırılmadan ürünlerin hızlı bir şekilde yüklenmesi ve boşaltılması işlemlerini de kesintisiz yerine getirir. Bu kadar hassas olduğumuz..
09 Sep Klozet kapak örtüsü nedir? Nasıl kullanılır?
adresegelir 0 215
Hijyene önem veren herkes tuvaletlerini ne kadar sık temizlenirse temizlesin, tuvaletlerin başka kapalı mekanlara kıyasla çok daha kirli ve daha fazla mikrop taşıdıkları bir gerçektir. Özellikle ofis ve işyeri ortamlarındaki toplu kullanıma açık olan..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)