Özel Kurye Servisi hangi bölgelere hizmet veriyor?

Özel Kurye Hizmetimiz şimdilik sadece Antalya ilinde geçerlidir. Sadece aşağıda sıralanan mahallelere hizmet vermekteyiz. Saat 16:00' a kadar vereceğiniz siparişleriniz aynı gün içerisinde teslim edilir. Bu bölgeler haricinde ki siparişleriniz kargo ile gönderilmektedir.

  • Muratpaşa: Yenigöl, Güzelbağ, Yeşilova, Güzeloluk, Zümrütova, Çağlayan, Fener, Şirinyalı, Kırcami, Yeşilbahçe, Demircikara, Meydankavağı, Tarım, Topçular, Doğuyaka, Yenigün, Cumhuriyet, Zümrüt, Gençlik
  • Kepez: Menderes, Orta, Beşkonaklılar, Göksu, Düdenbaşı, Güneş, Teomanpaşa, Sütçüler, Kuzeyyaka
  • Konyaaltı: Pınarbaşı, Toros, Arapsuyu, Kuşkavağı, Gürsu, Akkuyu, Uncalı, Siteler, Molla Yusuf

Özel Kurye hizmetinizden nasıl faydalanabilirim?

Özel Kurye hizmetimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken, web sitemizden alışveriş yapmanız. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde bu hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz. 200 TL den düşük siparişleriniz için kurye hizmet ücretimiz 20 TL dir. Haftaiçi Saat 16:00' a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün içerisinde adresinize teslim edilir.


Özel Kurye Hizmeti hangi ürünler için geçerli?

Müşterilerimize sunmuş olduğumuz Özel Kurye Hizmeti web sitemizde satışta olan tüm ürünler için geçerlidir. Konserve-Turşu, Temel Gıda, Toz Gıda, Ketçap-mayonez-sos, İçecek Ürünleri, Kahvaltılık Ürünleri, Süt ve Süt Ürünleri, Temizlik Ürünleri, Ambalaj Malzemeleri, Atıştırmalıklar, Bar Ürünleri, Dünya Mutfağı, Pastacılık ürünleri kategorilerinde dilediğiniz ürün ve ürünleri sipariş vererek hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Antalya Özel Kurye Hizmetimize özel olarak Donuk Ürün, Şarküteri Ürünlerini de web sitemizden satın alabilirsiniz. 

Soğuk zincir ürünleriniz soğuk zincir bozulmayacak şekilde soğutmalı, frigofirik araçlarla kapınıza teslim edilmektedir. Sipariş ödemesini nasıl yapabilirim?

Web sitemizden vermiş olduğunuz siparişlerinizi şimdilik sadece Kapıda Nakit Ödeme yöntemi ile ödeyebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda kapıda kredi kartı ödeme seçeneğimiz de aktif olacaktır.